Укр Рус
, редакторка стрічки

РФ намагається відрізати Луганщину від сполучення з іншими регіонами – голова ОВА

РФ намагається відрізати Луганщину від сполучення з іншими регіонами – голова ОВА

Ситуація в Луганській області, на жаль, погіршується, тому що ворог зосередив усі зусилля на тому, щоб взяти Сєвєродонецьк, або перерізати трасу Лисичанськ – Бахмут, повідомив у відеозверненні голова ОВА Сергій Гайдай.

– Росія намагається захопити трасу, щоб повністю відрізати область від інших регіонів, унеможливити евакуацію людей та підвіз гуманітарних вантажів, – наголосив очільник Луганщини.

Проте, за його словами, гуманітарку все ж підвозять, рятувальники допомагають із постачанням питної води у ємностях.

Гайдай каже, що зараз росіяни обстрілюють всі населені пункти Луганщини, намагаються повністю знищити всю інфраструктуру, наразі неможливо ремонтувати пошкоджені комунікації.

Зараз дивляться

– Через постійні бойові дії до Білогорівки дістатися неможливо. Туди не пускають. Тому домовляємося з військовими, щоб вони підвозили гуманітарні вантажі на блокпости. Іншого варіанту немає, – додав він.

Читайте також
На Луганщині ворог завдав авіаударів по домах: є загиблі, область без світла – Гайдай
Обстріли на Луганщині – наслідки обстрілів Луганщини 18 травня 2022

Фото: Сергій Гайдай

Війна в Україні, Луганська область, Російська агресія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка