Укр Рус
, редакторка стрічки

У КМДА прийшли з обшуками: що сталося

У КМДА прийшли з обшуками: що сталося
Фото: УНІАН

У п’ятницю, 24 листопада, співробітники ГУ Національної поліції у місті Києві проводять обшуки у службових приміщеннях Департаменту захисту довкілля й адаптації до зміни клімату КМДА через оскарження у суді висновків Держаудитслужби.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

– Департамент надає всі необхідні наявні документи та всіляко сприяє повному та всебічному розслідуванню у встановленому кримінально-процесуальним законодавством порядку, – йдеться у повідомленні.

Відомство інформує, що підставою для проведення обшуків стала ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту Північним офісом Держаудитслужби за період із 2020-го до 2022 року.

Зараз дивляться

– Не погоджуючись із результатами перевірки, Департамент звернувся з позовом до Київського окружного адміністративного суду із проханням визнати вимоги Держаудитслужби протиправними. Ухвалою суду від 23 жовтня 2023 року №320/35419/23 відкрито провадження у справі щодо оскарження, – пояснює КМДА.

Читайте також
Посадовець КМДА отримав підозру за розтрату коштів на системі оповіщення
Посадовець КМДА отримав підозру за розтрату коштів на системі оповіщення

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка