, редакторка стрічки

Завжди отримую роздратовані відгуки Берліна на заклик надати Taurus – Кулеба

Дмитро Кулеба
Фото: Getty Images

Глава МЗС України Дмитро Кулеба каже, що отримує від Німеччини “роздратовані відгуки” після закликів надати далекобійні ракети Taurus.

Про це український дипломат заявив в інтерв’ю Politico.

– Можете мене цитувати, я не проти. Але кожного разу, коли я відповідаю на це запитання, я отримую роздратовані відгуки з Берліна. Залиште це їм. Вони самі поставили себе в таку ситуацію. Нехай шукають вихід, – сказав він, відповідаючи на запитання про ракети Taurus.

Шольц про ракети Taurus Україні

Канцлер Німеччини Олаф Шольц нещодавно заявив, що виключає відправлення далекобійних ракет Taurus для Збройних сил України.

Зараз дивляться

На його думку, застосування ракет радіусом дії до 500 км без контролю з боку німецьких військових – це безвідповідальний крок, який нібито призвів би до ескалації та безпосередньої участі Німеччини у війні.

Водночас Шольц заперечив будь-які звинувачення про нібито недовіру до України, яка дотримувалася власних зобов’язань.

Читайте також
Міністр оборони Британії про Taurus для ЗСУ: Хочу допомогти Берліну надати ці ракети
Taurus для України – міністр оборони Британії Шаппс закликає передати ракети

Джерело: Politico
Taurus, Війна в Україні, Дмитро Кулеба, Зброя для України, МЗС України, Ракета, Україна-Німеччина
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка