Перші години боїв у Курській області: у ДШВ показали, як починалась операція

16 вересня в Десантно-штурмових військах Збройних сил України показали відео перших годин боїв у Курській області.
Перші годин боїв у Курській області: відео
Відео перших годин боїв у Курській області представники десантно-штурмових військ оприлюднили на десятий день операції.
Перші години боїв у Курській області: деталі
6 серпня, коли почались перші години боїв у Курській області 2024, зазначають у ДШВ, увійде в історію російсько-української війни.
Визначальними на початковому етапі операції, переконують українські десантники, стала ретельна підготовка, планування, раптовість, бойовий дух та інформаційна тиша.
Перш ніж прорвати кордон, ЗСУ в Курській області необхідно було розмінувати територію та знищити оборонні рубежі окупантів.
На підході до прикордонного пункту пропуску Суджа штурмові групи 80 окремої десантно-штурмової бригади діяли під прикриттям артилерії та важкої бронетехніки.
– Зустрівшись зі шквальним вогнем українських артилеристів та побачивши українські танки на території прикордонного пункту, росіяни ухвалили правильне рішення – почепили білий прапор і здались українським військовим, попрямувавши разом зі своїми пораненими в бік українського кордону, – зазначають у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді.
Саме тоді, в перші години боїв у Курській області, ЗСУ взяли в полон понад пів сотні полонених.
Надалі, переконані українські захисники, ситуація в Курській області залежатиме від стійкості всіх родів військ, що беруть участь у боях.
Детальніше з хронологією подій і картою бойових дій у Курській області, що триває з 6 серпня, можна ознайомитися в нашому матеріалі.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 905-ту добу.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.