Укр Рус
, Директор департаменту інтернет-проектів Starlight News

Власенко розповів, як проти Тимошенко готували теракт (+відео)

Власенко розповів, як проти Тимошенко готували теракт (+відео)

Проросійські сили готують проти кандидата у президенти України Юлії Тимошенко теракт

Як передає УНІАН, про це народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко заявив на брифінгу у парламенті, де проходить закрите засідання.

За його словами, цієї ночі Тимошенко отримала від СБУ офіційне повідомлення про організацію проти неї теракту.

Зараз дивляться

“Я спілкувався з цього приводу з головою СБУ і керівництвом МВС. Ця інформація отримана ними із абсолютно надійних джерел”, – сказав депутат.

За словами Власенка, силовики вважають, що загроза виходить від проросійських сил, адже Тимошенко має «жорстку позицію» у питанні російської агресії проти України.

Власенко наголосив, що ця загроза є дуже серйозною, і буде вжито усіх заходів для збереження життя та здоров`я Тимошенко.

Депутат також не виключає, що підготовка теракту проти Тимошенко “є частиною плану з розхитування ситуації в Україні, направленого на зрив виборів президента”.

Власенко закликав представників міжнародного співтовариства звернути увагу на інформацію про підготовку теракту проти Тимошенко й порушити це питання під час переговорів із керівництвом Російської Федерації.

Нагадаємо, сьогодні прес-секретар Тимошенко Марина Сорока заявила, що СБУ попередила про існування загрози життю кандидата у президенти. Попередження було передане співробітникам державної охорони, які охороняють Тимошенко. 

Незважаючи на інформацію про загрозу життю, Тимошенко не змінила своїх планів відвідати Миколаїв.

Сергій Власенко
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка