Цього разу біля клубу кабінету міністрів представники громадянського руху «Відсіч» вимагали допустити їх до дискусії.
Прем‘єр почув про це і наказав пропустити одного представника. Катерина Чепура розкритикувала урядовий проект закону за те що він дозволяє навчатися в Україні не тільки державною, а й іншими мовами. Не задоволені студенти і відсутністю в законі роз’яснення терміну плагіат, – адже за це пропонують одразу відраховувати. Критикували і звуження автономії вузів, тут студентів підтримали і присутні на громадських консультаціях ректори.
Виконувач обов‘язків ректора технічного університету КПІ Михайло Згуровський порахував що з 71 статті закону 50 звужують свободу вищого навчального закладу і натомість завантажують працівників міністерства дрібною роботою. Прем‘єр заявив що готовий обговорювати зміни до урядового проекту закону, і запевнив що всі узгоджені пропозиції Кабмін надішле в парламент як доповнення вже за 2 тижні, пропозиції опозиційних студентів також пообіцяли розглянути. Профільного міністра на слухання не запросили.
«Цьому законопроекту вносити правки це, як мертвому припарки, тому що сама суть є антидемократичною і антиєвропейською, цей законопроект, який звужує автономію вишів – це законопроект, який дозволяє ректору за помахом руки вигнати студента з університету і студент не матиме ніяких важелів впливу», – каже представник громадського руху «Відсіч» Катерина Чепура.//ICTV