Укр Рус

У Сумах перед Януковичем гасили пожежі і стрибали з гелікоптера (відео)

У Сумах перед Януковичем гасили пожежі і стрибали з гелікоптера (відео)

Меморандум про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією та Україною не вплине українську євроінтеграцію.

Про це сказав Президент Віктор Янукович, коментуючи підписання документа. Сьогодні глава держави перебуває у Сумах.

Там він відвідав обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, де готують футболістів і подивився на роботу одного з найпотужніших в Європі елеваторних комплексів.

Зараз дивляться

Соціальна сфера і умови життя людей – це пріоритети влади – наголосив президент. Сьогодні ж  він спостерігав за навчаннями з ліквідації надзвичайних ситуацій. Рятувальники показали, як вони вміють діяти при аварії літака, зіткненні автобуса з потягом на переїзді чи гасінні лісових пожеж.

Віктор Янукович доручив уряду спростити принцип залучення військовослужбовців до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 

//ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка