ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Безкоштовні курси робототехніки: де навчають і хто влаштував

Івано-Франківськ – перше і поки єдине місто в Україні, де дітей безкоштовно навчають робототехніці. Курс Ардуїно-робототехніка не дивина. Його викладають на приватних курсах. У Франківську навчають у школах. Це не лише цікаво, це безкоштовно. А ще корисно, бо юні техніки вже створили додаток для міста, який працює – метеостанцію, що вимірює забруднення повітря. І доступ до даних, які оновлюються щохвилини через мобільний додаток може мати кожен. Прикарпатські школярі забрудненість повітря навіть досліджували у Маріїнському палаці.

Контролер повітря, іншими словами метеостанція. Вимірює температуру, вологість, рівень шуму та атмосферний тиск. Такі станції досі використовували лише на великих виробництвах.

Дивіться: Візок чи милиці – не перешкода: курси боротьби для людей з інвалідністю у Дніпрі

Корисний гаджет зробили п’ятеро івано-франківських хлопців, найменшому – 11 років. Основам сучасної робототехніки їх навчають у міському центрі науково-технічної творчості.

Набір для навчання коштує понад 3 тис. грн. Та платити дітям не потрібно – місцеві підприємці їх роздають безкоштовно, бо мріють, щоб програмування опанувала тисяча школярів.

До слова, 10 га і 300 млн грн! У Рівному зводять новий палац спорту.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка