ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Бій у місті та противник серед мирних: військові навчання на Львівщині

На Львівщині завершилися командно-штабні навчання 24 бригади імені короля Данила. Військові відточували ведення бою в населеному пункті. Знищували умовного противника, який заховався поміж мирним населенням. Бій у місті – дуже важливий навчальний елемент, адже як показує досвід в районі операції Об’єднаних сил, часто лінія розмежування з противником пролягає в населених пунктах на близькій відстані до ворога.

Цього разу військові використовували спеціальну американську систему Miles. Яка точно відстежує усі помилки та успіхи бійців в умовному бою.

Колона бронетехніки висувається на бойові позиції. Військові намагаються зайти до умовного населеного пункту, де серед мирного населення причаївся противник. Основне завдання – знищити ворога без втрат особового складу і цивільних, звільнивши містечко.

Умовний бій військові ведуть із використанням американської системи імітації Miles. Це комплект лазерних випромінювачів і приймачів, які встановлюють на екіпіровці солдатів, а також техніці. Система зберігає всі дані – кількість влучань і промахів, що дозволяє скласти повну картину проведеного бою.

Паралельно за виконанням завдання стежать інструктори, які успішно пройшли підготовку за системою Орбітал.

Факти ICTV раніше писали про те, як проходить навчання у столичному Кадетському корпусі.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка