День поцілунків: користь і як правильно це робити
6 липня святкують Всесвітній день поцілунків. За статистикою, середній європеєць цілується 7 разів на день. Втім, з поцілунками також пов’язано і чимало комплексів. Згідно з опитуваннями, 9 з 10 людей не підуть вдруге на побачення, якщо людина погано цілується.
Поцілунки не тільки приємні, але й корисні. В процесі задіяні близько 30 м’язів обличчя. У підсумку – кров краще циркулює, шкіра старіє повільніше. Охочі поцілуватися менш схильні до захворювань крові, шлунка і жовчного міхура. Крім того, під час такого вияву пристрасті людина стає стрункішою.
За статистикою, середній європеєць за день цілується 7 разів. Молоді люди, звичайно, цілуються частіше – приблизно 12 разів на день, а ось люди після п’ятдесяти – всього 2 рази. Є й сумна статистика: 12% опитаних не могли пригадати, коли цілувалися востаннє.
Читайте: Від схуднення до оргазму. 10 неймовірних фактів про поцілунки
Соціологи підрахували й таке: перед тим, як вийти заміж, тобто, зупинитися на одному чоловікові, жінка цілує приблизно 80 чоловіків.
З поцілунками також пов’язано чимало комплексів. Адже, згідно з опитуваннями, 9 з 10 людей не підуть вдруге на побачення, якщо людина погано цілується. Тож, не дивно, що найпоширеніше питання перед встановленням брекетів – чи заважають вони цілуватися.
Про техніку поцілунку ходять легенди. Народний спосіб рекомендує тренуватися на помідорах. Також є й ті, хто пробує навчитися на руці чи морозиві. Та знавці кажуть, вміння приходить лише з практикою.
А от цілунок, який цьогоріч набрав найбільшу кількість глядачів – весільний поцілунок Принца Гаррі та Меган Маркл. Церемонію транслювали телеканали зі 180 країн світу. Загалом, за одруженням пари стежили понад 2 млрд людей. Тож, можна сміливо стверджувати – на це чекав увесь світ.
До слова, 5 липня 1946 французький інженер Луї Реар (Louis Reard) представив світу перший міні-купальник, названий їм бікіні. Цей день вважається днем народження бікіні.