Готують новий крок: військові почали репетиції параду до Дня незалежності
Українські військові розпочали підготовку до параду на День незалежності. В окремому президентському полку армійці за два місяці до 30-річчя незалежності відточують свою майстерність, щоб вдало пройти Майданом Незалежності.
Військовослужбовці вчаться синхронно робити трюки зі зброєю та крокувати. Під час параду військові йтимуть коробками з 10-ти шеренг по 10 осіб в кожній.
Кожен рух має бути відточений до автоматизму. До цьогорічного параду військові опанують новий стройовий крок. Щоб взяти участь у параді, армійці пройшли спеціальний відбір.
– Звичайно хвилюєшся, бо це знімають камери, батьки, і звичайно є якась тривога на душі та хвилювання, але після команди кроком руш воно десь зникає, – ділиться відчуттями Старший лейтенант, заступник командира 2-го спеціального батальйону.
День незалежності України
Цього року 24 серпня Україна відзначає 30-річчя незалежності. У травні президент України Володимир Зеленський анонсував військовий парад, а також концерт на НСК Олімпійський.
Також до Дня незалежності Верховна Рада проведе урочисте засідання, а на Трухановому острові у столиці запустять салют. Детальніше про святкування Дня незалежності читайте на Фактах ICTV.