ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Нові лідери: прийом заявок завершується, які вимоги до учасників

Позбавити Україну пластику, реформувати систему освіти, медицини чи економіки? Якщо у вас є план, як змінити нашу державу – вам у проект Нові лідери. Сьогодні опівночі завершується прийом заявок на другий сезон.

Головні вимоги – як і в першому сезоні. Якщо тобі 25 років і більше, ти громадянин України, ніколи не працював в органах влади, але маєш ідею реформи не локального, а національного рівня.

Якщо ж тобі менше 25 років, але твоя ідея достойна – делегуй свого представника. Можуть стати учасниками і ті, хто був у першому сезоні, однак не дійшов до телевізійного етапу.

Читайте: Проект Нові лідери: як перевіряють програми учасників

Економіка, медицина, оборонна чи гуманітарні галузі – це ті сфери, у яких варто пропонувати свої ідеї. Повний перелік є на сайті novilidery.com. На цьому ж сайті слід подати заявку. Зазначити основні дані про себе і свою ідею та завантажити відеоролик до 5 хвилин.

Проект відбувається у чотири етапи. Спочатку 25 учасників обирають голосуванням звичайні українці, а ще 25 – експертне журі. Врешті, після представлень своїх програм і ретельного опитування, 8 найкращих потраплять у телевізійне шоу. І серед них уже обиратимуть переможця.

Протягом усього проекту учасник отримає потужну медіапідтримку, стане відомим і розповість про свою ідею на всю країну. Тож це шанс якщо не миттєво втілити свій план, то принаймні засвітитися на обрії нової української політики.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, як учасники проекту Нові лідери змінили життя села на Житомирщині

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка