ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Стипендіати фонду Леоніда Кучми провели концерт, присвячений Ференцу Лісту

У київському музеї Лесі Українки лунав Ференц Ліст. Грали стипендіати Президентського фонду Леоніда Кучми Україна. Усі вони – лауреати багатьох престижних вітчизняних та міжнародних музичних конкурсів.

Місце концерту – не випадкове. Угорський композитор любив Україну, присвятив їй чимало творів.

Студентка 3 курсу Київської академії мистецтв Єлизавета Столярчук грає Мефісто-вальс Ференца Ліста. Блискучим виконанням такого складного твору насолоджуються  столичні школярі.

Читайте: Іменні стипендії та фортепіано: найкращі студенти отримали нагороди від фонду Україна

У 25-річної Марії Куліш дуже насичене музичне життя. У рідному Донецьку дівчина встигла закінчити музучилище, а коли на сході почалася війна, Марія переїхала до Києва. Зараз вчиться в аспірантурі, викладає у ВИШі, музичній школі та вокальній студії. Ще грає на органі і має додаткову освіту психолога.

Свої плани дівчина вже чітко окреслила: велика сцена, власна школа та благодійність. Тому вже зараз активно бере участь у концертах, музичних форумах та конкурсах. Об’їздила Україну, тепер підкорює Європу. Марія відкрила для себе таку формулу успіху: хочеш, аби тебе знали – не сиди на місці. А ще – багато трудись. Бо успіх абсолютного генія на 99% складається з кропіткої праці.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що українці здобули золото та срібло на престижному фестивалі піаністів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка