Укр Рус

Сироїд знехтувала Chanel за 3 тис. грн від Насірова (ФОТО)

Сироїд знехтувала Chanel за 3 тис. грн від Насірова (ФОТО)

Народний депутат Оксана Сироїд обурена коштовним подарунком до 8 Березня від імені голови Державної фіскальної служби України.

Фото подарунка вартістю понад 3 тис. грн нардеп опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

– Радянська звичка дарувати коштовні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – вчора виявила у приймальні таке “явище” та листівку з вітаннями від голови Державної фіскальної служби України.

Зараз дивляться

Читайте: 5 квітів у горщиках, які оцінить кожна жінка на 8 Березня (ФОТО)

Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й Закон України Про запобігання корупції, який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу.

Я дуже сподіваюся, що голова Державної фіскальної служби просто не обізнаний про те, яким чином від його імені вітають жінок з 8-м березня. Цю радянську практику “подарунків” потрібно викорінювати в першу чергу зі свідомості держслужбовців чи може навіть з підсвідомості, бо мені невідомо, де саме народжується ідея робити презенти вартістю понад 3000 грн.

PS: Відповідно до закону я маю здати “подарунок” на зберігання. Повідомлення написала, акт підготувала. Чекаю на представника Апарату Верховної Ради для передання Chanel на “зберігання”, – написала Сироїд.

Як повідомлялося, з нагоди 8 Березня жінкам у київському метрополітені дарували квіти у вазонах

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка