
Українського режисера Олега Сєнцова, засудженого в Росії до 20 років, у ніч на 7 березня етапували з СІЗО в Челябінську.
Про це у Facebook повідомила член громадської спостережної комісії РФ в Челябінській області Тетяна Щур.
– Сьогодні вночі з невідомого номера прийшло SMS-повідомлення: “Олег Сєнцов поїхав по етапу”. День пішов на з’ясування достовірності цих слів, – написала вона.
За її словами, всі думали, що це станеться після свят.
– Зазвичай у вихідні етапів не буває. Сподівалися ще побачитися … Куди? Чому так спішно? Пов’язано з Савченко? Де він з’явиться знову? – зазначила Щур.
Читайте: Боровий: Савченко врятує повна блокада Росії
У кінці лютого Сєнцов дав інтерв’ю російським правозахисникам. Тоді він знаходився в Челябінську – в проміжному пункті по дорозі до Якутії, де повинен відбувати покарання. 3 березня Сенцова нагородили Шевченківською премією.