PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Ольга Чайко
Автор: Ольга Чайко

Записи з Гончаруком: чому злили тільки через місяць

15 січня у мережу злили запис нібито переговорів прем’єр-міністра Олексія Гончарука, де він не найкращим чином висловлюється про Володимира Зеленського.

В четвер, 16 січня, група нардепів звернулася до СБУ для того, щоб було встановлено джерело походження цієї інформації, законність її отримання та ознаки монтажу.

Після значного резонансу щодо злиття аудіозаписів Олексій Гончарук заявив, що так намагаються завадити роботі уряду та президента.

Читайте: Тоді я повний “профан” в економіці: Гончарук відповів “ворогам” Кабміну

Журналіст програми Факти Ольга Чайко так описала ситуацію щодо опублікованих записів.

Спочатку умовні Вася й Сергій довго ховали у квітах телефон. Руки тремтіли. Диктофон довго не хотів вмикатися. Але на вулиці – 16 грудня. От-от Миколая. Діти чекають подарунків. Треба заробляти.

Після наради телефон мало не полила прибиральниця Гапка. Дурепа. Але таки вцілів. Та звук виявився не дуже. Щось стукало, хрюкало, а компанія щось бурмотіла собі під ніс. Блін.

Плівки здали начальнику. Він бухав десь всі свята. Розрахувався і забув. Протверезів за місяць.
І давай нові умови ставити. Розшифруйте та й розшифруйте. Ніби воно зашифроване. Але на вулиці – знову Новий рік, ніби й несправжній, але ж стіл, іменини, то-сьо.

Вася шифрував, Сергій записував. На кухні посудом дзвеніла прибиральниця Гапка. З розшифровкою виявились проблеми. Російську мову у школі прогулювали, але, слава Богу – вона й необов’язкова. А серіали сматрєлі – патякати вміли. Любой дурак вміє, єслі сєріали смотрєть. Очущеніє такоє.

Зате тепер їхнє творіння читає вся країна. А російська мова – то таке – вона не у тренді. Як чуєцця, так пишецця. Всі знають. Але одно підозріло: що президент не шарить в економіці, він і сам не скривав, то нашо ті всі мучєнія?

Треба випить, – подумали Вася з Сергієм і попросили Гапку налити. Раз посуд уже чистий.

Автор: Ольга Чайко, журналіст програми Факти.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка