Потребує перевірки
, редакторка стрічки

Вибухи у Криму 15 травня: на аеродромі Бельбек під удар міг потрапити МіГ-31К

вибух
Фото: Getty Images

Вибухи в Криму 15 травня почали гриміти орієнтовно о другій ночі.

Через “бавовну” на годину навіть перекривали рух транспорту незаконно збудованим Керченським мостом.

Оновлено об 11:00.

Зараз дивляться

Вибухи в Криму 15 травня: що відомо

Так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв, щойно пролунали вибухи в Криму 15 травня, заявив про роботу окупаційної протиповітряної оборони.

Ще за пів години Развожаєв відзвітував про збиті ракети над акваторією та в районі аеродрому Бельбек.

Близько третьої ночі гауляйтер повідомив про відбиту масовану атаку на Севастополь.

За його словами, рятувальники начебто ліквідували займання від осколків у районі села Полюшко.

Знайшли уламки нібито збитої ракети й у районі вулиці Федорівської.

Вибухи в Криму 15 травня: відео

Севастополь, аеродром Бельбек і Полюшко на карті

Севастополь, Бельбек, Полюшко

Вибухи у Криму 15 травня: що кажуть у Міноборони РФ

У Міноборони РФ стверджують, що, поки гриміли вибухи у Криму 15 травня, окупаційна протиповітряна оборона буцімто ліквідувала десять оперативно-тактичних ракет ATACMS.

Вибухи у Криму 15 травня: дані OSINT-фахівців

OSINT-фахівець OSINTtechnical, посилаючись на дані системи моніторингу пожеж NASA FIRMS, зазначає, що в момент вибухів у Криму 15 травня орієнтовно в південній частині аеродрому Бельбек вирувало кілька пожеж.

Згідно з супутниками знімками, оприлюдненими ще 31 березня, на авіабазі, без урахування бортів в укриттях, перебувало 24 літаки та шість гелікоптерів.

Тож, якщо порівняти ці знімки та мапу пожеж на території аеродрому після удару, можна припустити, що ракети могли поцілити передусім у МіГ-31К (враховуючи, що борти на супутникових знімках були зафіксовані кілька тижнів тому).

Повномасштабна війна в Україні триває вже 812-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: Михайло Развожаєв, Міноборони РФ, OSINTtechnical

Війна в Україні, Вибух, Керченський міст, Крим, Ракета, Російська агресія, Севастополь
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка