Дуже багато експертів: Мудрик відповів критикам збірної України

Вінгер збірної України Михайло Мудрик, який відзначився голом у матчі з Грузією в Лізі націй, висловився щодо критики в бік синьо-жовтих після двох поразок у вересні.
У коментарі пресслужбі УАФ він заявив, що на його думку, збірна України змогла відповісти на критику.
Мудрик про критику збірної України
– Дуже багато критики, дуже багато експертів говорили, що збірна те, збірна се, футболісти такі, тренер такий… Що Грузія виграла у Чехії 4:1, а ми програли Чехії, тому можна вже не виходити, – сказав футболіст.
За словами Михайла, він не розуміє таких уболівальників. Але водночас подякував тим фанатам, які підтримують національну команду, попри результати.
– Бувають хороші ігри, бувають погані. А в матчі з Грузією ми налаштувалися і заслужили на цю перемогу, – додав він.
Щодо свого голу в матчі Україна – Грузія, який став переможним для синьо-жовтих, Мудрик сказав, що “бив зряче”. Він вважає, що ця перемога піде “всім нам на користь”.
У матчі з Грузією збірна України набрала перші очки в поточному розіграші Ліги націй сезону-2024/25. У стартових турах підопічні Сергія Реброва зазнали поразок від Албанії та Чехії.
Після трьох турів Україна посідає останнє місце в турнірній таблиці квартету. Стільки ж очок має й Албанія, але перебуває вище через додаткові показники. Лідером групи залишається Грузія (6), слідом іде Чехія (6).
Наступний матч у Лізі націй збірна України проведе проти Чехії 14 жовтня у Вроцлаві на стадіоні Тарчинський Арена. Для синьо-жовтих це буде номінально домашня гра.