
Про це сказав колишній посол США в Україні Стівен Пайфер, передає
– Крім того, вона може зайняти кілька більш жорстку позицію щодо Росії. Наприклад, адміністрація Клінтон в залежності від обставин може розглянути передачу летальної військової допомоги Україні, від чого адміністрація Обами відмовилася, – сказав експерт.
Читайте: Луценко: Генпрокуратура перевірить сотні депутатів через е-декларації
У разі ж перемоги на виборах республіканського кандидата Дональда Трампа, на думку Пайфера, політика США може змінитися не тільки щодо України, а й НАТО, якщо згадати всі заяви мільярдера.
– Не залежно від того, чи буде президентом США Клінтон або Трамп, у новій адміністрації буде дуже багато питань на порядку денному у зовнішній політиці. Чи буде Україна фігурувати в ньому чи ні, буде залежати від сприйняття Києва. Чим енергійніше уряд буде проводити реформи і серйозні антикорупційні заходи, тим імовірніше, що Україна буде серед пріоритетів нової адміністрації, – додав експерт.
До слова, Держдепартамент США похвалив Україну за успішну реалізацію системи е-декларування доходів чиновників.