, головна редакторка сайту Вікна

Путін підбирає “потужних” опонентів: у президенти РФ йде співачка Гордон

Путін підбирає “потужних” опонентів: у президенти РФ йде співачка Гордон

Про це повідомляють РІА Новини.

Співачка опублікувала відповідну відеозаяву на своєму передвиборчому сайті.

У ролику 37-річна Гордон повідомляє, що є матір’ю двох дітей, журналістом з 10-річним стажем, засновником власної юридичної компанії, вже 5 років захищає інтереси жінок і дітей.

Зараз дивляться

– Ми країна матерів-одиначок, на яких всім начхати, – заявила Гордон, додавши, що і про-, і антиурядові сили, на її думку, годуються з однієї і тієї ж миски і намагаються заробити на нас гроші. Вона ж хоче стати голосом для жінок, чиї права порушені.

Про себе Гордон розповіла, що вона з простої сім’ї і працює з 13 років.

До слова, прізвище Гордон вона отримала після шлюбу з телеведучим Олександром Гордоном, який тривав 6 років. Згодом Гордон двічі виходила заміж за адвоката Сергія Жорина, проте незабаром розлучалася з ним (перший раз – після побиття чоловіком).

Нагадаємо, у 2008 році Гордон посварилася з Ксенією Собчак в ефірі Говорит Москва: жінки наговорили один одному неприємних речей, після чого Гордон була змушена піти з радіостанції.

Читайте: Собчак: Не те що світ, навіть Ощадбанк Росії не визнав анексію Криму

До речі, Ксенія Собчак також балотується на пост президента РФ.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка