
У Норвегії померло двоє людей через декілька днів після щеплення вакциною проти коронавірусу.
Норвезьке агентство з лікарських засобів та Національний інститут громадського здоров’я взялися за розслідування факту зв’язку смертей з вакцинацією від Covid-19.
Медичний директор агентства Штейнар Мадсен зазначив, що наразі проходить вакцинація найслабших та найвразливіших осіб, які мають супутні захворювання, тому ймовірно варто очікувати смертей близьких до вакцинації.
Читайте: Вакцинація від Covid-19: у світі використано понад 14,6 млн доз у 35 країнах
– Ми повинні розглянути, чи саме вакцина є причиною смерті, чи це збіг обставин, – сказав директор Норвезького агентства з лікарських засобів.
Наразі у Норвегії відслідковують статистику смертності після вакцинації проти коронавірусу у будинках для осіб похилого віку. Усі дослідження, на яких базується тимчасове схвалення вакцини, не включають осіб віком старше 85 років.
Смерть у Португалії
У Португалії 41-річна медсестра померла після вакцинації від коронавірусу на Новий рік.
Смерть настала за два дні після того, як їй зробили щеплення вакциною Pfizer/BioNTech. Одразу після вакцинації подібних ефектів не спостерігалось.
Джерело: NRK