
На Заході онлайн-курси – це шанс для будь-якого працівника піти на підвищення. Нові знання можна здобувати ввечері після звичайної роботи.
Наприклад, чоловік був звичайним лінійним співробітником. Йому кажуть про те, що він може стати менеджером свого підрозділу, йому потрібно вивчити менеджемент. Він може спокійно прийти на нашу платформу і за дуже короткий термін отримати основи менеджменту. Таким чином він вже може претендувати на нову посадову позицію.
Для онлайн-освіти потрібні цілеспрямованість і сильний характер. Адже за спиною немає викладача, який контролює, чи вивчив студент матеріал.
Найпопулярніші онлайн-курси – бізнес, маркетинг та IT, бо в цих галузях мало не щомісяця виникають нові виклики.
За кордоном радять розширювати світогляд і вчити не лише професійні дисципліни. Наприклад, фізикам – слухати курси із сучасного мистецтва. Вітчизняні рекрутери зізнаються – до нас ця тенденція ще не дійшла. Українські роботодавці цінують, коли їхні працівники поглиблюють знання за основним фахом.
Читайте: Тільки платна повна вища освіта – нова пропозиція Мінфіну
Онлайн професори – люди з практичним досвідом. Приміром, Олександр Романко, який багато років працює на комп’ютерного гіганта Айбіем у Канаді, пояснює, що бізнес-аналітика потрібна не тільки власникам великих компаній, але й пекарям. Кожна деталь у бізнесі може бути важливою, треба лише правильно її використати.
Для тих, хто добре володіє англійською, свої двері відчиняють Гарвардський, Стенфордський та Масачусетський університети – загалом понад 500 навчальних закладів по всьому світу. Там можна прослухати більше 4 тисяч безкоштовних онлайн-курсів з будь-яких дисциплін.
До слова, поки чиновники реформують українську освіту, в Україні починають з’являтися альтернативні методи навчання. Факти дізналися, як активісти створюють освітні проекти, які цілком можуть стати гідними конкурентами нинішній системі.