Гриневич і Степанов погодили виведення одеської освітньої платформи Be Smart на всеукраїнський рівень

Впровадження Be Smart в школах Одеської області дозволило у 2017 році за середнім балом на ЗНО підняти регіон з англійської мови на 16 позицій (1 місце), з хімії – на 7 позицій, географії – на 5 позицій, позитивна динаміка зафіксована з усіх предметів, передає Обозреватель.
– В Одеській області ми бачимо підвищення результатів ЗНО. Я думаю, це результат, в тому числі, ініціативи голови Одеської ОДА впровадити платформу підготовки до ЗНО. Це дуже цінний проект. Ми його поширимо для всієї України. Адже зрозуміло, що у школах віддалених районів, в малих школах, діти не можуть отримати доступ до найкращих вчителів і найкращих навчальних матеріалів. Змішана освіта, у школі і дистанційно, це дуже правильне рішення, – наголосила міністр Лілія Гриневич.
Читайте: Резніченко та Степанов – в лідерах рейтингу найвідповідальніших керівників регіонів
Глава Одеської ОДА Максим Степанов наголосив, що платформа дистанційної підготовки до ЗНО Be Smart дозволить готуватися до вступу в українські ВНЗ дітям, які проживають на тимчасово окупованих територіях.
– Агресія проти України відрізала величезну кількість дітей від можливості якісно підготуватися до ЗНО. Але Інтернет не знає кордонів. Be Smart дає можливість безкоштовно отримати доступ до навчальних матеріалів найвищої якості, і підготуватися до вступу в українські ВНЗ. Одеська область показала результативність цього проекту, він сертифікований Міністерством освіти. Тепер ми його виведемо на всеукраїнський рівень, – сказав глава Одеської ОДА Максим Степанов.
Впровадження освітньої платформи Be Smart в школах Одеської області стартувало 5 квітня 2017 року. В ході реалізації проекту високошвидкісний інтернет був проведений в 98% шкіл Одеської області.
До слова, голова Одеської ОДА Максим Степанов виконав черговий пункт свого Стратегічного плану дій на 2017-2019 рр Розумний регіон, передавши поліції Одеської області 77 патрульних автомобілів.