
Переглядаючи голлівудські фільми з вражаючими панорамами, які відкриваються з вікон хмарочосів, більшість із нас мріють побачити щось схоже в себе. Проте, з маленьких вікон стареньких “хрущовок” такі краєвиди не відкриваються. Для мальовничих панорам потрібно й поверх повище, і вікно побільше, в ідеалі – від підлоги до самої стелі.
На щастя, такі конструкції не існують лише в кіно. Панорамні вікна сьогодні можна зустріти в українських новобудовах. Наприклад, в житловому комплексі
Водночас, купуючи житло з панорамними вікнами, дехто починає сумніватися, наскільки така розкіш енергоефективна. Простіше кажучи, люди бояться, що в квартирах з великими вікнами буде холодно. Та чи справедливі такі припущення?
ЖК Київська Швейцарія
Красиво та тепло
Скло також може бути надійним і теплим будівельним матеріалом. На якісні віконні конструкції виробники наносять спеціальне енергозберігаюче напилення, яке зберігає комфортний клімат в квартирах при мінімальних затратах на опалення. До того ж, панорамні вікна – це додаткове освітлення. Вони пропускають на третину більше світла, ніж звичайні. Завдяки цьому приміщення здається просторішим і світлішим. А взимку це, як ніколи, актуально.
Крім того, бетонні конструкції сучасних новобудов, як правило, мають кілька шарів утеплення. Тому холодно у квартирах із панорамними вікнами точно не буде.
Панорама без фобій
Боятися, що панорамне вікно трісне чи випаде разом із вами, теж не варто. Адже склопакети – це багатошаровий і ударостійкий матеріал. Тому випадково його не розіб’єш як і будь-яке сучасне склопластикове вікно. Якщо ви остерігаєтеся грабіжників, то також не панікуйте: шансів проникнути в квартиру через панорамне вікно буде не більше, ніж у звичайного. А можливо й менше – через висоту.
ЖК Володимирський
Живі фотошпалери
Але головна перевага панорамних вікон – це все таки неймовірно захоплюючі краєвиди. Своєрідна “картина”, яка буде змінюватися кожної пори року. І фотошпалери не треба клеїти. Особливо, якщо з вікон вашої квартири буде видно пагорби столичної Лук’янівки. Ще кілька століть тому цю місцевість назвали Київською Швейцарією. Район, у якому сьогодні розмістився однойменний житловий комплекс від компанії Інтергал-Буд, здавна приваблював столичну еліту та інтелігенцію. Ще на зламі XVIII-XIX століть сюди активно переїжджали художники, письменники та адвокати, які зналися на прекрасному. Проте, в ті часи художники могли тільки мріяти про панорамні види з 25-го поверху. А сьогодні це – реальність, доступна кожному.