Укр Рус
, журналіст, випусковий редактор YouTube-каналу Факти ICTV

У Києві масово блокують номери телефонів з оголошень на зупинках і стовпах

У Києві масово блокують номери телефонів з незаконних оголошень

За останній два тижні у столиці заблокували 522 номери, які були вказані на незаконних оголошеннях, повідомив начальник управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою  Тарас Панчій.

– Ми розробили ефективну систему автодозвону. Тобто у разі самовільного розміщення реклами, на номер телефону, що зазначений в оголошені, безперервно здійснюватимуться дзвінки з інформуванням про порушення Правил благоустрою та зобов’язання негайного усунення порушень. – зазначив Панчій.

Дзвінки будуть продовжуватися до того моменту, поки порушення не буде усунене, а власник номера не сплатить штраф – 1,7 тис. грн.

Читайте: У Луцьку курців штрафують просто на зупинках транспорту

Зараз дивляться

– Лише за 2 тижні складено 10 адміністративних протоколів, що наповнять міський бюджет 17 тис. грн, та зобов’язали порушників власними силами усунути порушення, – підсумував Тарас Панчій.

Раніше Факти ICTV писали, що в центрі Києва почали встановлювати головну новорічну ялинку країни.

Фото: Вечійрній Київ

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка