
Опозиційний політик Євген Мураєв в ефірі телеканалу НАШ прокоментував розширений список санкцій РФ.
– Якщо ви проаналізуєте цей список, то під санкції потрапили абсолютно всі представники південно-східного електорату, люди які обиралися за мажоритарними округами і захищали інтереси російськомовних, православних, які стоять на захисті мільйонів людей, – сказав політик.
– Вдумайтеся, хто потрапив до списків, Новинський, який захищає інтереси православної церкви, Добкін, Вілкул, Колесніков, люди, які можуть скласти конкуренцію групі Фіраташ-Льовочкін. Люди, які можуть поламати план при якому з Порошенком у другому турі зустрічається з Бойко, – говорить Мураєв.
За даними соціології, Мураєв, який так само потрапив під санкції, після розставання з Рабиновичем забрав з собою майже весь рейтингЗаЖиття.
Раніше ми публікували повний список фізичних і юридичних осіб України, щодо яких будуть застосовуватися спеціальні обмежувальні заходи.