
Крим і Донбас повернуться в Україну політико-дипломатичним шляхом, заявив президент України Петро Порошенко під час виступу на Михайлівській площі.
– Донбас і, чуєте, Крим повернуться в Україну!… Після виборів ми зробимо рішучі кроки для повернення Донбасу і Криму політико-дипломатичним шляхом, – сказав він.
Читайте: США готові модернізувати флот України – генерал НАТО
Також Порошенко заявив, що за наступні п’ять років підготує Україну до вступу у Європейський Союз і НАТО.
– До кінця свого другого президентського терміну я планую підготувати Україну до вступу в НАТО і ЄС. І в 2023 році повністю і реалістично почати переговори про вступ до ЄС і зробити так, щоб Україна отримала план дій про членство в НАТО, – сказав він.
Нагадаємо, Порошенко заявив, що спроби перевести кампанію спілкування з виборцями у вуличні заворушення ставлять під загрозу проведення виборів в Україні.