Як повідомити людям, що вони потрібні? У Міноборони прокоментували повістки в публічних місцях

Повістки вручають у публічних місцях, оскільки таким способом держава намагається донести громадянам, що вони потрібні для її захисту.
Про це заявив речник Міноборони України Іларіон Павлюк в етері Радіо Сводоба.
– Багато людей заявляють, що вони готові долучитися до Збройних сил, якщо їх покличуть. Як їх покликати? Як їм повідомити, що вони потрібні? – сказав він.
Павлюк зазначив, що військкоми вручають повістки, щоб нагадати українцям про необхідне оновлення даних.
За його словами, якщо дані в особи оновлені, ця повістка для неї “нічого не змінює”. Та якщо інформація не оновлена, людина порушує закон, зазначив Павлюк.
– Чомусь у нас фокус дуже сильно зміщений у бік тієї меншості, яка обурюється, що вони не розраховували, що їм у ресторані принесуть повістку і вони б хотіли інакше. А чому фокус не зміщений у бік вояків на фронті, які елементарно у відпустку не можуть піти, тому що командир не пускає, бо “тебе треба кимось замінити”, – додав речник Міноборони.
Також речник Міноборони України Іларіон Павлюк пояснив, чи стане рекрутинг до Збройних сил альтернативою мобілізації.