Збив із Ігли вже другу свою ракету: зенітник розповів про обстріл 8 травня

Під час масованого обстрілу України 8 травня майже на світанку стрілець-зенітник однієї з мобільних вогневих груп Херсонської зенітно-ракетної бригади Олексій поцілив у російську ракету із ПЗРК Ігла.
Про це повідомляє повітряне командування Південь.
Обстріл України 8 травня: одну з ракет збили з ПЗРК Ігла
– Разом із командиром розрахунку та навідником використали тепловізори, застосували лазерну указку і дуже швидко піймали російську ракету на приціл. У небі в цей час вже розвиднювалось, а в такі моменти піймати ворожу крилату ракету складніше, її менше помітно, – розповів Олексій.
За його словами, у такі миті важливо зберігати холоднокровність та упевненість в собі, тому уважно зробив накол і натиснув навздогін – крилата ракета вибухнула в повітрі.
Для Олексія це вже друга ракета, збита з Ігли, від початку великої війни.
У 2016-2020 роках він брав участь в АТО та операції Об’єднаних сил на сході України, має нагороди та відзнаки. А після оголошення мобілізації повернувся до війська.
Вночі та вранці 8 травня РФ завдала удару по Україні ракетами різних типів та ударними безпілотниками Shahed-136/131.
Загалом ворог застосував 76 засобів повітряного нападу, Сили протиповітряної оборони ліквідували 59 цілей – 39 із 55 ракет та 20 із 21 БпЛА.
Фото: Повітряне командування Південь