Укрпошта з 4 грудня починає виплати за програмою зимова єПідтримка. Гендиректор компанії Ігор Смілянський розповів, хто і як може отримати 1000 грн від держави.
Хто може отримати 1000 грн від Зеленського через Укрпошту
Йдеться про українців, які отримують пенсії та соцвиплати в Укрпошті:
- пенсіонери віком від 60 років;
- люди з інвалідністю I і II груп.
Усі інші мають звернутись у банк або оформити заявку у застосунку Дія.
Що треба для оформлення допомоги через Укрпошту
Цим категоріям осіб не треба нічого заповнювати або ж іти до поштових відділень.
Оскільки йдеться про людей похилого віку, багато з яких живуть у сільській місцевості і на прифронтових територіях, а також людей з інвалідністю, вони мають просто дочекатися візиту листоноші або свого дня отримання пенсії у відділенні.
Укрпошта вже має списки отримувачів 1000 грн від Зеленського за програмою зимової єПідтримки, тому вони мають просто чекати – до кінця лютого 2025 року її отримають всі.
Не варто хвилюватися, якщо ви раптом захворіли й не можете її отримати зараз.
Якщо ви вже знаєте, на що саме хочете витратити кошти, повідомте своєму листоноші або оператору у відділенні, тоді вони допоможуть або дозамовлять товар, який вам подобається, якщо його раптом немає в наявності.
Чи виплачує Укрпошта 1000 грн готівкою
Кошти за цією програмою не можна отримати готівкою, проте Укрпошта допоможемо витратити їх на сплату комунальних послуг, поповнення мобільного, придбання продуктів і побутової хімії, передплату вітчизняних видань на 2025 рік та замовлення ліків українського виробництва.
Можна витратити одразу всю тисячу грн або ж – частинами.
До речі, у стаціонарних відділеннях Укрпошти також можна перерахувати ці кошти на донат для ЗСУ.
Також клієнти, які оформити 1000 грн у Дії, можуть звернутися до Укрпошти, щоб витратити цю суму.
– Ми запрограмували наші термінали в стаціонарних відділеннях для участі в програмі Національний кешбек, тож ви можете скористатися нашими відділеннями для сплати комунальних платежів, придбання визначеного переліку товарів чи послуг, – пояснив Смілянський.