Укр Рус
, редакторка стрічки новин

У Криму партизани виявили катери, які росіяни хочуть перекинути на Херсонщину – Атеш

Катри РФ у Криму

У тимчасово окупованому Криму агенти партизанського руху Атеш виявили місце розташування дивізіону російських катерів, які окупанти планують перекинути на Херсонський напрямок.

Про це йдеться в повідомленні руху Атеш. 

У Криму виявили місце розташування дивізіону катерів РФ

Зазначається, що агент Атеш розвідав місце дислокації 91 бригади 4 дивізіону річкових катерів ЗС РФ на мисі Тарханкут біля н.п. Оленівка.  

Зараз дивляться

Там розташовані військові катери, спецтехніка і розміщується особовий склад росіян. 

За даними Атеш, наразі на базі відбувається підготовка техніки та навчання особового складу. Надалі загарбники планують перекинути катери на Херсонський напрямок.  

– Ми продовжуємо стежити за переміщеннями і планами командування. Ці відомості, включно з точними координатами та деталями технічного оснащення, ми оперативно передали Силам оборони України. Ймовірно, до свого призначення ця техніка не добереться, – наголосили у русі Атеш.

Нагадаємо, що раніше під час проведення розвідки Чорноморського району агенти руху Атеш зафіксували приховане місце дислокації російських військових і техніки в н. п. Мар’їне.

За інформацією партизанів, російські загарбники розмістили свою техніку та особовий склад на одній із баз відпочинку.  

Зокрема, на стоянці було виявлено броньовані вантажні автомобілі Урал, квадроцикли та мотоцикли.

Читайте також
Партизани порушили військову логістику росіян поблизу Криму – Атеш
Біля Криму партизани порушили військову логістику росіян – Атеш

ДжерелоАтеш

ФотоАтеш

Війна в Україні, Крим, партизани, Російська агресія, ТОТ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка