
У Донецьку обрали Красу Донбасу.
Фінал конкурсу краси пройшов вчора в драмтеатрі, пише Сегодня.
Оцінювали красу учасниць особисто так званий “міністр культури ДНР” Олександр Парецкий, художниця та дружина першого заступника голови міста Донецька” Тетяна Пономаренко-Левераш, співаки Джанго і Вадим Самойлов та інші маловідомі широкому загалу особи.
Кардинальною відзнакою конкурсу від подібних заходів стала відсутність дефіле в купальниках. Натомість дівчата виходили на сцену в спортивних костюмах. У розпал веселощів на сцену вийшов навіть сам “міністр культури” Парецкий, який, згадав своє минуле тамади, та заспівав пісню Королева краси, яку чомусь приписали групі Браво. Звання першої красуні Донбасу отримала 18-річна майбутня вчителька Марія Горобець.
– Як Краса Донбасу я продовжу свою модельну діяльність, але більшу частину свого часу буду приділяти навчанню і роботі, – поділилася переможниця конкурсу.
Багато донеччани розповіли, що не розуміють ідеї проведення конкурсів краси в місті, охопленому війною і блокадою.
Фото: ВКонтакті, Twitter.