У Дніпропетровську священик припаркувався на своєму Лексусі біля Троїцької церкви (УПЦ МП).

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Ірина Камінська.

Мешканець Дніпропетровська запитав у священика, який припаркувався біля Троїцької церкви (УПЦ МП), про те, “як він наколядував на таку машину”.

Зараз дивляться

– З Божою допомогою, – відповів священик. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.