ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

5G і літаючі таксі: чим вразила виставка електроніки в Лас-Вегасі

Виставка споживацької електроніки у Лас-Вегасі недарма відбувається на початку року. Це – таке собі прев’ю технологічних трендів на наступні 12 місяців. У найближчі кілька днів великі компанії презентуватимуть свої найновіші, найбільш вражаючі розробки, і фахівці індустрії кажуть: все обертатиметься навколо кількох головних трендів.

Чи не найбільше галасу навколо 5G – наступного покоління мобільних мереж, які за секунду передаватимуть гігабайти інформації.

Експерти прогнозують, що застосування 5G піде далеко за межі телефонів і зробить людей ще більш під’єднаними до мережі. Технологія дозволить комунікувати і машинам. Корейський інтернет-гігант Нейвер презентуватиме робота, який не має процесора, а керується через 5G.

Читайте: Нові технології у світі та чи є там місце Україні

Машини на автопілоті і літаючі таксі без водіїв – як не через 5 років, то, можливо, через 10? Цю тему цілком серйозно обговорюють на конференції. Головний виклик – гарантування безпеки і небесна логістика.

Чи зможуть телефони і планшети згинатися, як паперові, чи стануть будинки розумнішими за власників – ще кілька головних питань технологічного світу, відповіді є шанси почути вже в наступні кілька днів.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, як онлайн-технології шпигують за людьми.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка