ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

IT-компанія чи рекламне агентство: як створити свій бізнес до 25 років

Вони створюють новітні девайси, засновують IT-компанії та успішні рекламні агентства. Кількість молодих підприємців в Україні зростає з кожним днем.

Так, власну справу відкриває кожен 30-й молодий українець. Амбітні, вони не бояться створювати компанії у 16, а до 25 уже презентують власні товари на закордонних ринках.

Читайте: 13 каналів у Telegram, які спростять Ваше життя

  • Федір Сердюк, йому 24 і він керівник найбільшої в Україні компанії.

В ній тренують надавати першу допомогу. Навчати людей рятувати життя інших почав ще в 19 років, точкою відліку стали масові сутички в Одесі 2014 року, коли загинули майже півсотні людей. Згодом Федір тренував військових і патрульних, а потім волонтерську справу перетворив на бізнес.

Почав проводити тренінги для приватних підприємств. Його клієнти – великі торговельні мережі, металургійні й енергетичні компанії.

IT-компанія чи рекламне агентство: як створити свій бізнес до 25 років

  • Ліза Воронкова, їй 25 і вона створила український Apple watch.

Ще студенткою Політехнічного університету дівчина захопилася розробками. Спочатку разом з друзями створили розумний гаджет для літніх людей, його демонстрували на престижній американській виставці. Опісля пристрій трансформували у смарт-годинник, що допомагає боротися зі стресом.

IT-компанія чи рекламне агентство: як створити свій бізнес до 25 років

  • Дмитро Федченко, йому 22 роки і в нього стартап за 2 тис. гривень.

Хлопець – власник меблевої компанії у скандинавському стилі. Пригадує, про те що буде підприємцем знав з дитинства. У школі мав фотостудію, працював кур’єром. Ідея ж власної справи прийшла раптово, коли не зміг облаштувати свою оселю.

Тепер скандинавські меблі Дмитра у відомих столичних магазинах, кінотеатрах, ІT- офісах, а він має власний цех у Вишгороді. За місяць молода меблева компанія реалізує 500 виробів і незабаром підприємець планує виходити на експорт.

IT-компанія чи рекламне агентство: як створити свій бізнес до 25 років

Наші герої кажуть, що створити бізнес у молодому віці в Україні реально.

Утім доведеться миритися з незрозумілою податковою системою та бюрократією. А ще попітніти у пошуках справді кваліфікованих працівників.

Нагадаємо, українським фахівцям вдалося обійтися без кофеїну й ортофосфорної кислоти, які, зазвичай, присутні у інших колових напоях та створити новий напій – Smart Cola.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка