ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Перші ластівки. Новий канал покаже серіал про проблеми сучасних підлітків

19 листопада на Новому каналі відбудеться прем’єра молодіжного трилера Перші ластівки. Проект розповідає про небезпеки, яким щодня піддаються мільйони підлітків у всьому світі.

Перші ластівки – це проект, заснований на реальних проблемах сучасних підлітків. Стрічка описує історію ілюзорної дружби в мережі, страх, таємниці, неприйняття себе і як результат – небажання жити.

Читайте: Netflix випустив детектив, де нічого не відбувається – критики в захваті

Автори тісно співпрацювали з громадською організацією Ла Страда. Вона має універсальну гарячу лінію, куди анонімно звертаються підлітки і дорослі, які страждають від цькування, насилля та інших проблем. Завдяки цим історіям і народився серіал.

У кінці кожної серії на екрані з’являються контакти і посилання на instagram-сторінку гарячої лінії. Автори сподіваються, що це підштовхне підлітків, які почуваються самотніми, ділитися проблемами й отримувати професійну допомогу.

Якщо хтось не наважиться подзвонити, завжди можна написати на гарячу лінію і також розраховувати на підтримку.

Образ ластівки фігурує протягом усього серіалу у вигляді знаку. Автори серіалу кажуть, що назва символічна. Перші ластівки – це вияви, на які насамперед треба звернути увагу батькам, якщо їм здається, що в дитини проблеми.

Серед таких симптомів порушення сну, відсутність апетиту та апатія. Увага до цих ознак і вчасне втручання може вберегти дитину від фатальних помилок. Це і є одним із завдань молодіжного серіалу, який незабаром стартує на Новому каналі.

Нагадаємо, у Києві розпочалися зйомки 8-серійної стрічки Найкращий сищик. Детективна комедія перенесе глядача на сто років назад і розповість про неймовірні пригоди колишнього таємного агента служби розшуку, а потім приватного сищика Івана Підіпригори та його помічника, графа Осики-Маєвського.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка