ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Продано 500 тис. квитків: у Луврі відкрилась виставка Леонардо да Вінчі

24 жовтня в Луврі відкрилася найбільш довгоочікувана і дорога виставка Леонардо да Вінчі. Вона присвячена 500-річчю від дня смерті геніального митця.

Да Вінчі – художник, науковець, архітектор та винахідник. Він уособлює епоху Відродження. Митець прожив 67 років і за цей час створив безцінні шедеври живопису, малюнки і графіки, написав наукові трактати, замітки про музику і військово-інженерну справу.

Дивіться: Українські козаки-супергерої: виставка картин у Києві

Понад 160 експонатів з доробку Леонардо вже можна побачити в Луврі. Також організатори виставки розповідають, що в першу чергу хочуть показати яке велике значення Леонардо да Вінчі надавав живопису, науці і як геній досліджував світ.

Більшість робіт привезли з Ватикану, Парми та Нью-Йорка. 24 малюнки Леонардо спеціально для виставки передали зі своїх приватних колекцій Єлизавета ІІ та Білл Гейтс.

Серед найвідоміших малюнків Да Вінчі – Вітрувіанська людина, це зображення чоловіка в двох накладених одна на одну позиціях. За записами Леонардо, він був створений для визначення пропорцій людського тіла.

Лувр – найвідвідуваніший музей світу, лише за 2018 рік тут побували 10 млн. людей. Виставка Леонардо да Вінчі відкрита до 24 лютого 2020 року. У музеї очікують на 500 тис. охочих побачити великого генія.

Ще до відкриття виставки Лувр продав 200 тис. квитків. Тож організатори радять, щоб не стояти в черзі, купувати їх онлайн.

Нагадаємо, у Батурині на Чернігівщині відкрили цікаву експозицію, присвячену всесвітньо відомому мандрівникові Миколі Міклухо-Маклаю.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка