Секрет щастя: що треба зробити, щоб стати щасливим

За міжнародними рейтингами українці не дуже щаслива нація. За останнім випуском Світової доповіді про щастя опублікованому у березні 2017 року, Україна посіла 132 місце. Навколо нас – Уганда, Гана, Судан, Буркіна Фасо та інші африканські країни. Часто ми навіть не розуміємо чого нам не вистачає. Начебто все намагаємося робити правильно. Добре вчимося в школі, вступаємо до університету, ходимо на роботу. А насправді – мало прислуховуємося до себе і боїмося змін.

Дивіться: Робота без підборів. Українкам дозволили 450 чоловічих професій.

За статистикою 85% українських випускників вступають у вищі навчальні заклади. Так само, як у Європі. Та на заході молодь після школи часто бере паузу – влаштовується на роботу чи вирушає в подорож – аби зрозуміти чим хоче займатися в житті. І лише після цього вступає у виш.

– У них нормально до 25 років вчитися, здобувати освіту, шукати. Вони більш вільні  вибирати собі життєвий шлях, вони не поспішають дорослішати, вони можуть подовжити цей період дитинства, – каже співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Лідія Ткаченко.

У  нас вагатися ким хочеш стати  до 25-ти років вже не прийнято.

Робота – займає значну частину нашого часу. Якщо вона не приносить задоволення – щастя не буде.

Раніше ми писали про 12 “найщасливіших” професій.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка