Стихійна торгівля у Дніпрі: як ловлять порушників і яка відповідальність

У Дніпрі почали активну боротьбу зі стихійною торгівлею. В першу чергу від горе-продавців звільняють центр міста та червоні зони. Тобто ті місця, де найбільший потік людей.

Зі сльозами , криками та бійками – так продавчині на стихійних ринках відвойовують свій товар. Чи не щодня інспектори виїжджають на рейди та фіксують десятки порушень. Спочатку попереджають, а потім складають протоколи та конфіскують товар.

Весь конфіскований товар відвозять на спеціальний штрафмайданчик. Там його зберігають протягом трьох днів. Якщо власник за ним не повертається – товар утилізують. Демонтаж та штраф власнику незаконної торгівельної точки розміром, наприклад, у 3 квадратних метри, обходиться в щонайменше в 2 тис. грн.

Читайте: МАФи на столичному вокзалі: КМДА вдалася до рішучих дій

Дехто попадається вже вдруге. Але йти торгувати на ринок принципово не хочуть. Кажуть – продають лише те, що виростили на своїй грядці і це їх єдиний заробіток, тож щоб не витрачатися на ринковий збір – продають прямісінько на тротуарі.

Як тільки бачать інспекторів та поліцію – одразу ховають товар. Однак – марно.

Системну боротьбу зі стихійною торгівлею в Дніпрі розпочали торік. З початку цього року інспектори вже склали понад 500 протоколів. Та виписали постанов на 124 тис. грн. Втім, кажуть фахівці, продавців великі штрафи не лякають , адже за сезон всі гроші відбивають.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що в Україні запустили сервіс для онлайн-торгівлі зерном.

Дніпро, Торгівля
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка