ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

У Львові хочуть збудувати висотку між двома аварійними будинками

Два 12-поверхових будинки в одному із спальних районів Львова розвалюються на очах. Мешканці бояться, аби не повторилась Дрогобицька трагедія.

Тепер між двома аварійними будинками планують побудувати ще одну багатоповерхівку з підземним паркінгом. Жителі певні, що таке будівництво поховає під собою їхні будинки.

Дивіться: Назад у сарай. Чому на Волині так і не відкрили обіцяну дітям школу

Будинкам вже давно за 40 років, а сусідство із залізничною колією та розташування на схилі ситуацію лише погіршує. Тепер люди живуть, як на пороховій діжці.

Ці два будинки належать до студентського містечка і перебувають на утриманні Львівської політехніки, та керівництво вишу на аварійність не зважає.

Напроти, університет вже планує звести ще одну 16-поверхівку на дитячому майданчику між будинками.

Дозвільні документи на будівництво, як кажуть мешканці, видавали та затверджували без обговорення з громадою. Відтак, не враховано проїзду пожежних машин і доступу до приміщень.

Також будівництво може призвести до руйнації двох старих будівель. В університеті запевняють, що мають усі дозволи на роботи, однак і про проблеми мешканців знають.

У двох багатоповерхівках проживають майже 500 людей, і якщо станеться трагедія, вона може бути набагато жахливіша, ніж Дрогобицька. Там в аварійному будинку мешкали 115 людей, а під часу обвалу загинуло 8.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка