ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Назад у сарай. Чому на Волині так і не відкрили обіцяну дітям школу

250 школярів села Осівці на Волині досі навчаються у жахливих умовах. Батьки бояться, що у школі може завалитися стеля чи стіни.

Поряд із старою школою вже є нова, яку ніяк не можуть добудувати. В жовтні чиновники пообіцяли, що нову четверть діти розпочнуть у новій школі. Та учні досі навчаються у старій аварійній школі, а чиновники кажуть, що винний Київ.

Читайте: Дірява стеля і підлога: через аварійну будівлю 200 учнів на Волині не ходять до школи

Розбиті шибки та дірки у гнилій підлозі нашвидкуруч підлатали, адже понад 200 учнів Осівців знову після канікул пішли до старої школи.

Школу ще шість років тому офіційно визнали аварійною. Старші класи та першачки навчаються у двох різних корпусах. Початківцям доводиться долати 500 метрів, щоб потрапити на обід.

Стеля в їдальні вкрита грибком, дах тече, також там холодно та вогко. Їжу привозять із сусіднього села кіньми, бо тут готувати ніде.

Зневірені батьки навіть пішли на радикальні кроки і на початку жовтня не пустили дітей до школи. Тиждень вони сиділи дома, аж поки чиновники не пообіцяли відкрити нову школу за місяць, щоб впорядкувати усі документи та завершити роботи.

Та чиновники знову збрехали. Вони виправдовуються, що не впоралися за місяць, бо гроші на заклад не давали. Підрядникові ще винні майже 8 млн грн, а документи на нову школу так і не впорядкували.

Та й не такі страшні умови в аварійній приміщенні, – безсоромно зазначають можновладці.

Тож через безвідповідальність волинських чиновників новосілля учнів Осівців перенесли до кінця грудня.

Нагадаємо, у селі Небилів на Прикарпатті діти ходять до школи з дірками у фундаменті та фасаді, з якого сиплеться штукатурка. А опалюють школу звичайною піччю.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка