
Народний депутат Юрій Луценко, який є одним із творців закону про заборону пропаганди комунізму та нацизму, обіцяє народні обговорення з приводу вже нових монументів, назв проспектів та навіть міст.
«Коли діти ходять в школу на вулиці убивці, а студенти призначають побачення в сквері імені людожера, або коли люди живуть на вулиці ката – це шизофренія», – вважає нардеп.
За його словами, нові назви міст протягом шести місяців після набрання чинності закону до парламенту має подати місцева влада.
Читайте: Луценко: Прощавайте, Дніпропетровськ і Кіровоград!
«Скільки це буде коштувати, має прийняти міська рада. Звісно, це питання вразливе, але якщо це робити поступово, то це абсолютно не завдасть серйозного удару бюджету. Приклад Київ – величезний мегаполіс, який перейменував усі сталінські назви, і нічого страшного для бюджету», – відзначив Луценко.
Вын вважає, що війна з привидами радянського минулого у майбутньому усуне загрозу українському суверенітету.
«Заворушення в Донецьку почались під прапорами Сталіна. Плюс ця пропаганда почала війну, і для того, щоб її покінчити, ми маємо вбити першопричину – пропаганду диктаторських режимів на території України», – підсумував політик. //Максим Крапівний, Факти тижня, ICTV