, головна редакторка

Якщо Москва продовжить – переб’є більше цивільних у Сирії, ніж Асад – NYT

Якщо Москва продовжить – переб’є більше цивільних у Сирії, ніж Асад – NYT

Свої перші авіанальоти в Сирії Росія спрямувала на райони, де про присутність “Ісламської держави” й не чули, зокрема на ті, які мають символічне значення як бастіони опозиції, пише New York Times.

Як зазначають противники Асада, якщо Москва намагається дестабілізувати Сирію, то їй важко підібрати метод, який би ще сильніше розпалив конфлікт і поляризував супільство, ніж бомбардування таких цілей. Зокрема Росія завдала удару по базі угрупування, яке раніше підтримували США та їх союзники.

Читайте: Чому Обама дозволив Путіну Сирію

Зараз дивляться

Видання стверджує, що втручання Росії вже спонукало Саудівську Аравію і Катар збільшити військову підтримку повстанців.

Але головним наслідком, на думку аналітиків, стане радикалізація опозиції. Ще більше людей приєднуватимуться до “Ісламської держави” та інших радикальних угрупувань.

До того ж, місцеві побоюються – якщо Москва продовжить у такому ж дусі, то переб’є більше цивільних, ніж Башар Асад за чотири роки. // ICTV

Фото: Facebook

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка