Укр Рус

Відповідальні за фарс над Савченко будуть покарані – МЗС Литви

Відповідальні за фарс над Савченко будуть покарані – МЗС Литви

Люди, причетні до викрадення та арешту Надії Савченко, повинні понести покарання за той судовий факс і свавілля по відношенню до української льотчиці.

Таку думку 14 березня у Брюсселі висловив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс перед засіданням глав МЗС країн Європейського союзу, повідомляє ЄП.

– У нас є окремі справи, зокрема справа Надії Савченко, по якій ми робили численні заяви, протести, однак вони не мають ніякого впливу, – зазначив він.

Зараз дивляться

– Вона мужня жінка і стала символом боротьби з агресором, і вона тане на очах, – зазначив литовський міністр.

– Ми повинні серйозно обговорити питання про те, щоб всі, залучені у цей фарс понесли покарання, – переконаний Лінкявічюс.

У той же час він нагадав, що санкції проти РФ нещодавно були продовжені, і інакше бути не могло.

– Санкції вже продовжені, і інакше бути не могло поки причина для введення санкцій не зникне, – підкреслив Лінкявічюс.

Читайте: Справа Савченко – це дно російської судової системи – Геращенко

– Немає ніякої необхідності змінювати політику щодо РФ, не зараз, – додав він.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін особисто пообіцяв канцлеру Німеччини Ангелі Меркель відпустити українську льотчика Надію Савченко.

Російські експерти також впевнені, українська льотчиця, що незаконно утримується в російському СІЗО, буде звільнена. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка