Укр Рус
, Директор департаменту інтернет-проектів Starlight News

Бойовики півночі атакували українських військових (ВІДЕО)

Бойовики півночі атакували українських військових (ВІДЕО)

Бойовики не давали спати українським військовим: після 17.00 і до опівночі російські найманці активно обстрілювали сили АТО. 

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook

За добу терористи обстріляли українські позиції 32 рази, серед яких 31 раз був атакований Донецький напрямок. 

Зараз дивляться

За 82, 120 та 152-мм мінометів бойовики обстрілювали сили АТО у районі Авдіївки, Пісків, Зайцевого та Майорска. 

– Під вогнем зенітних установок опинились українські бійці у Миронівському та Троїцькому, а з гранатометів та кулеметів ворог вів вогонь по позиціях поблизу Авдіївки, Пісків, Троїцького та Майорська, – йдеться у повідомлені.

Поблизу Трьохізбенки працювали снайпери бойовиків. 

Читайте: Гонтарева: Забудьте про долар, подивіться в холодильник

За даними штабу АТО, російсько-терористичні найманці намагались спровокувати українських військових на вогонь у відповідь. 

На Маріупольському напрямку було спокійно. 

Нагадаємо, згідно з опитуванням, четвертина росіян вважає, що бойовики на Донбасі найближчим часом почнуть атакувати

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка