У Львівській області 15-річна дівчина випала з восьмого поверху
У ніч на 4 травня о 3:34 у поліцію надійшло повідомлення про те, що біля багатоповерхівки лежить тіло невідомої дівчини. На місце події також приїхала швидка, однак медики констатували смерть дівчини.
Була встановлена особа загиблої, нею виявилася 15-річна місцева жителька. Попередня причина смерті – дівчина випала з вікна сходової клітки на восьмому поверсі будинку.
Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) КК України з позначкою “самогубство”. З’ясовуються всі подробиці події.
Зараз дивляться
Читайте: У Маріуполі поліцейські врятували 16-річну дівчину від самогубства
До речі, у Житомирі півторарічний хлопчик випав з балкону, який знаходився на дев’ятому поверсі будівлі.
Джерело: Нацполиция
Пов'язані теми:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.