Укр Рус
, редакторка стрічки

Примушують до співпраці з ворогом: в Енергодарі через катівні РФ пройшли понад тисячі людей

Енергодар
Фото: Depositphotos

У Запорізькій області на території тимчасово окупованого Енергодара через російські катівні з квітня пройшли вже понад тисячі мирних жителів. Про це заявив мер Енергодара Дмитро Орлов.

– Через ці катівні пройшли вже понад тисячі осіб, за скромними підрахунками, – наголосив міський глава Енергодара.

Він зауважив, що серед людей, яких російські військові все ж відпустили, зафіксували вогнепальні поранення. В інших помічають ушкодження різних частин тіла з травматичної зброї.

Зараз дивляться

Орлов переконаний, що в Енергодарі та за містом є низка катівень. У цих місцях на викрадених мирних українців чинять фізичний та психологічний тиск. За його словами, зазвичай викрадають людей з патріотичною позицією, керівництво Енергодару та Запорізької атомної електростанції, яких хочуть примусити до співпраці з ворогом.

Читайте також
Окупанти обстрілюють ЗАЕС і готують провокації під прапором України – розвідка
Запорізька АЕС: окупанти обстрілюють станцію і готують провокації

АЕС, Війна в Україні, Енергодар, Запорізька область
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка