Укр Рус
, випусковий редактор

Людина без обличчя. Убитий Емері після поразки ПСЖ

Барселона ПСЖ 6:1

Не позаздриш наставнику ПСЖ Унаї Емері: його команда впустила путівку в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів на 5-й компенсованій хвилині! Тим більше це шок після домашньої перемоги над Барселоною з рахунком 4:0.

Читайте: Барселона – ПСЖ – 6:1 (відео). Іспанці створили диво на останній хвилині

На післяматчевій прес-конференції на Унаї Емері не було обличчя. Як пише журналіст сайту Uefa.com Девід Кроссан, тренер виглядав просто убитим.

Зараз дивляться

– Це негативний досвід для мене і для клубу. Але потрібно зробити з цього висновки, – сказав Унаї Емері.

Іспанець Емері працює з ПСЖ перший сезон. Він замінив Лорана Блана, який в минулому розіграші Ліги чемпіонів не зміг вивести ПСЖ у півфінал (команда поступилася в чвертьфіналі Манчестер Сіті). Раніше Унаї очолював іспанську Севілью.

Хто виграє Лігу чемпіонів?

До слова, Факти ICTV опублікували незабутнє відео фантастичної радості уболівальників на трибунах Камп Ноу.

Фото: UEFA.com

Барселона, ПСЖ, Унаї Емері
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка