
– Не розумію, навіщо викликати наших футболістів до збірної України, якщо вони там не грають. Ті ж Сергій Сидорчук, Денис Гармаш – найкращі виконавці в Україні. А Віктор Циганков та Володимир Шепелєв могли допомогти молодіжній збірній.
Якщо їх викликають для кількості, то наступного разу ми будемо на це реагувати більш жорстко. Зрозумійте, я вкладаю гроші в футбол, а в збірній сидять розумники (я не маю на увазі Андрія Шевченка), які радять, кого ставити, а кого – ні.
Ті ж Гармаш і Сидорчук летіли п’ять з половиною годин в Ісландію не для того, щоб їх не випустили, коли команда програвала. Невже вони гірші за тих, хто грав?
Думаю, ігровий час їм можна було знайти. Кажуть, що проблематично в збірній грають виконавці, які в клубах не мають ігрової практики – а хіба Зінченко її має? Потрібно ж толково підходити до цього питання.
Я б хотів переговорити з Шевченком з цього приводу. Якщо гравці не потрібні – не треба. Такі виконавці з досвідом, як Гармаш, Сидорчук повернулися психологічно надламаними, оскільки відчувають, що могли допомогти збірній.
Упевнений, вони віддали б всі сили – тим більше, що грали через два дні на третій, і необхідна була ротація. Не хочу нікого критикувати, в тому числі футболістів, які грали, але ми всі відповідаємо за результат збірної, а не тільки тренерський штаб і ФФУ, – сказав Суркіс в інтерв’ю офіційному сайту Динамо.
Читайте: Ісландці прийняли Притулу за українського хулігана
Нагадаємо, що Ісландія в рамках відбіркового циклу до ЧС-2018 переграла Україну – 2:0.