ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Барселона поступилася Челсі в товариському матчі

Каталонська Барселона поступилася лондонському Челсі в рамках товариського матчу в Японії.

Барселона Челси

Барселона зустрічалася з Челсі в рамках товариського турніру Rakuten Cup. Зустріч пройшла на стадіоні в японському місті Сайтама і завершилася перемогою англійського гранду з рахунком 2:1.

Читайте: МанСіті громить Вест Гем: Зінченко і Ярмоленко зіграли у Китаї

Рахунок у матчі на 34-й хвилині відкрив 21-річний форвард аристократів Томмі Абрагам. На 81-й хвилині підопічні Лемпарда подвоїли перевагу завдяки точному удару Росса Барклі. Єдиний гол каталонців на першій доданій хвилині другого тайму забив Іван Ракітіч.

Наступний товариський матч блаугрнас проведуть проти японського Кобе, а аристократи зіграють з англійським Редінгом.